11. Niedziela Zwykła

środa – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika,

piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa,

sobota – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

2. Trwa oktawa Bożego Ciała. Po wieczornych Mszach Świętych i nabożeństwie  odprawiamy procesję eucharystyczną wokół kościoła. Również dzisiaj procesja zostanie odprawiona po wieczornej Mszy Świętej. W czwartek, na zakończenie oktawy, zostaną pobłogosławione wianki.

3. W tym tygodniu odbędzie się spotkanie uczniów gimnazjum w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Uczniów klas pierwszych i drugich zapraszamy na Mszę św. w środę o godz. 18.00.

4. W czwartek o godz. 19.30 zapraszamy na spotkanie członków Rady Parafialnej.

5. W piątek,  w dniu zakończenia roku szkolnego i katechetycznego,  zapraszamy serdecznie uczniów  wraz z rodzicami i nauczycielami na Mszę Świętą

w Rybnej –  o godz. 8.00,

w Przegini – o godz. 8.00,

w Czułówku –  o godz. 9.30.

6. W piątek, z racji Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7. Od przyszłej niedzieli, przez całe wakacje, nie będzie Mszy Świętej w Przegini Duchownej o godz. 16.00.