13. Niedziela zwykła

wtorek – święto św. Tomasza, Apostoła,

środa – rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie,

piątek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.

2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Świętej wystawienie i adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Po Mszy Świętej o godz. 11.30 wystawienie i adoracja trwać będzie do popołudniowej Mszy Świętej. O godz. 15.00, w godzinie miłosierdzia, odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.45, wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu, zostaną odprawione nieszpory.

3. W środę na wspólny różaniec o godz.17.30, wieczorną Mszę Świętą i nabożeństwo zapraszamy członków Żywego Różańca. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca.

Spowiedź Święta:

w Czułówku w czwartek od godz. 16.00 do 17.00

Msza Święta w piątek o godz. 19.00.

w Przegini w czwartek od godz. 17.00 do 17.30.

Msza Święta w piątek o godz. 19.00.

W Rybnej spowiedź w piątek od godz. 17.00 do 18.00.

W lipcu i sierpniu nie będziemy odwiedzać chorych z posługą sakramentalną.

4. Od dzisiejszej niedzieli, przez całe wakacje, nie będzie Mszy Świętej w Przegini Duchownej o godz. 16.00.

5. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo Pierwszej Soboty Miesiąca. O godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec wynagradzający Matce Bożej. Po Mszy św. odprawimy nabożeństwo.

6. Zgodnie z dekretem naszego biskupa metropolity  Ks. Proboszcz Andrzej Wąchała przechodzi w tym roku na kapłańską emeryturę. Jednocześnie informujemy, że nowym proboszczem w naszej parafii został mianowany ks. Stefan Midor, dotychczasowy wikariusz parafii p.w. Pana Jezusa Dobrego Pasterza w Krakowie – Prądniku Czerwonym.