17. Niedziela Zwykła

poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego z Loyolo, kapłana,

wtorek – wspomnienie św. Alfonsa Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła,

piątek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana.

2. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy odpust ku czci św. Anny. O godz. 11.30 zostanie odprawiona uroczysta suma odpustowa, której przewodniczył będzie

i kazanie wygłosi Ks. Prałat Józef Jakubiec. Po sumie odprawimy procesję eucharystyczną wokół kościoła.

3. W środę na wspólny różaniec o godz. 17.30, wieczorną Mszę św. i nabożeństwo zapraszamy członków Żywego Różańca. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca.

Spowiedź Święta:

w Czułówku w czwartek od godz. 16.00 do 17.00

Msza Święta w piątek o godz. 19.00

w Przegini w czwartek od godz. 17.00 do 17.30.

Msza Święta w piątek o godz. 19.00

W Rybnej spowiedź w piątek od godz. 16.30 do 18.00.

5. W pierwszy piątek  po wieczornej Mszy Świętej Kancelaria Parafialna będzie nieczynna.

6. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo Pierwszej Soboty Miesiąca. O godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec wynagradzający Matce Bożej. Po Mszy św. odprawimy nabożeństwo.

7. Zbliża się 37. Piesza pielgrzymka krakowska na Jasną Górę po hasłem „Idźcie i głoście”. W związku z tym informujemy, że Grupa Skawińsko – Czernichowska wyruszy z kościoła w Liszkach w poniedziałek  – 7 sierpnia o godz. 6.00. Zapisy na pielgrzymkę przyjmowane będą od 3 do 6 sierpnia w salce przy parafii św. Mikołaja w Liszkach. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce.

(Więcej informacji na temat pielgrzymki w gablocie przy kościele.)