17. Niedziela Zwykła

· poniedziałek – wspomnienie św. Piotra Chryzologa, biskupa i doktora Kościoła
· wtorek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana
· środa – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora kościoła
· czwartek – Matki Bożej Królowej Anielskiej. W kościołach parafialnych można uzyskać odpust zupełny „Porcjunkuli”
· sobota – wspomnienie Jana Marii Vianneya, kapłana.

2. Pierwszy piątek miesiąca – Spowiedź i Msza święta:
· w Czułówku w czwartek od godz. 16.00 do 17.00
Msza Święta w piątek o godz. 19.00.
· w Przegini w czwartek od godz. 17.00 do 17.30.
Msza Święta w piątek o godz. 19.00.
· W Rybnej spowiedź w piątek od godz. 17.00 do 18.00.
– W lipcu i sierpniu nie będziemy odwiedzać chorych z posługą sakramentalną.
– Kancelaria nieczynna w pierwszy piątek po wieczornej Mszy św.

3. Pierwsza Sobota Miesiąca – o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec wynagradzający Matce Bożej. Po Mszy św. nabożeństwo.

4. Spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej – w czwartek o godz. 19.00.

5. Podziękowania: serdecznie dziękujemy
· za odprawienie sumy odpustowej i wygłoszone kazanie ks. Misjonarzowi Kazimierzowi Stelmachowi i Ks. Kazimierzowi Porębie – rodakowi.
· za przybycie, obecność i wspólną modlitwę kapłanom: ks. proboszczom, ks. wikariuszom, klerykom Dekanatu Czernichowskiego na czele z ks. Dziekanem
· za piękną oprawę uroczystości odpustowej: członkom Żywego Różańca, Bielankom, strażaków, orkiestrze, chórowi, górnikom, Kołu Gospodyń Wiejskich, osobom niosącym baldachim, sztandary, feretrony, figury, obrazy, ministrantom i lektorom, dziewczynkom sypiącym kwiaty i chłopcom z dzwoneczkami, dzieciom komunijnym w strojach, zuchom i harcerzom. Wszystkim parafianom i przybyłym gościom.
· za ofiary złożone podczas błogosławienia kierowców i ich pojazdów. Zebrano 1149 złotych. Pieniądze zostały wpłacone na konto Miva Polska, na pojazdy dla misjonarzy. Bóg zapłać.
· za życzliwe przyjęcie i wystawne ugoszczenie pielgrzymów. Serdeczne Bóg zapłać!
· dziękujemy Druhom Ochotniczej Straży Pożarnej za wyczyszczenie rynien na kościele
Niech wszystkim Pan Bóg błogosławi a św. Anna wyprasza potrzebne łaski!