19. Niedziela Zwykła

2. Uroczystość Wniebowzięcia NMP – w środę 15.08.2018
· Jest to święto nakazane
· w Rybnej i Czułówku porządek Mszy św. niedzielny
· w Przegini Duchownej nie będzie Mszy Świętej o godz. 8.30. Msza Święta w Przegini zostanie odprawiona o godz. 15.00. Będzie to Msza dożynkowa, w czasie której uroczyście podziękujemy Panu Bogu za tegoroczne zbiory
· na zakończenie każdej Mszy błogosławieństwo ziół, owoców, warzyw i kwiatów.

3. Procesja Zaśnięcia NMP – piątek 17.08.2018 rozpoczęcie przy Domku Matki Bożej o godz. 15.00, na zakończenie procesji przy kościele Grobu Matki Bożej Msza św. pod przewodnictwem abpa Marka Jędraszewskiego, metropolity krakowskiego.

4. Składka inwestycyjna w kopertach na pokrycie kosztów poszerzania cmentarza parafialnego – w najbliższą niedzielę 19.08.2018. Ofiary prosimy składać w zaklejonych kopertach z nazwiskiem i adresem ofiarodawcy.

5. W ten sierpniowy tydzień wakacji niech Matka Boża Wniebowzięta otacza Was opieką i wyprasza potrzebne łaski. Szczęść Boże!