2. Niedziela Wielkanocna

1. Dziś, w godzinie miłosierdzia, o 15.00 zapraszamy do wspólnego odmówienia Koronki do Bożego Miłosierdzia.

2.  Jutro będziemy świętować przeniesioną z Wielkiego Tygodnia uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Uroczystość ta od lat obchodzona jest jako Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Chcemy otoczyć modlitwą każde poczęte dziecko i jego rodziców. Na Mszy Świętej o godz. 18.00 będzie można złożyć przyrzeczenie trwającej 9 miesięcy modlitwy duchowej adopcji dziecka poczętego. Deklaracje wyłożone są na bocznych ołtarzach. Chętnych, którzy pragną podjąć się tego zadania prosimy o zabranie deklaracji, wypełnienie ich i złożenie jutro w czasie wieczornej Mszy św.

3. W tym tygodniu odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania.

Uczniów klas trzecich gimnazjum zapraszamy na spotkanie:

• we wtorek o godz. 15.15.

4. W sobotę, po wieczornej  Mszy Świętej, zapraszamy na spotkanie rodziców uczniów klas trzecich gimnazjum, którzy przyjmą w tym roku sakrament bierzmowania. Sakrament bierzmowania zostanie udzielony 5 maja.

5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 zostaną poświęcone książeczki dla dzieci komunijnych. Na tę Mszę św. zapraszamy wszystkie dzieci przygotowujące się do 1. Komunii św. wraz z rodzicami.

6. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na poszerzenie cmentarza parafialnego. Ofiary prosimy składać w zaklejonych kopertach z nazwiskiem i adresem ofiarodawcy. W lutym na ten cel złożono 12 790 zł. w 194 kopertach. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.

7. Dziś, po Mszy Świętej o godz. 11.30, uczniowie ze szkoły w Rybnej i Bielanki wystąpią z przedstawieniem Wielkanocnym, na które serdecznie zapraszamy.