20. Niedziela Zwykła

· wtorek – wspomnienie św. Piusa X, papieża
· środa – wspomnienie NMP, Królowej
· piątek – święto św. Bartłomieja , Apostoła

2. Dożynki w Rybnej – w najbliższą niedzielę 26.08.2018, w Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msza Św. dziękczynna za zebrane zbiory o godz. 11.30. Zapraszamy!

3. Podziękowania:
· Serdecznie dziękujemy za ufundowane sedilia /fotel i dwa krzesła w prezbiterium dla kapłanów/ rodzicom młodzieży, która w tym roku przystąpiła do sakramentu bierzmowania. Bóg zapłać!

4. Rybna zakwalifikowała się i ubiega o tytuł „Miejsce Niezwykłe” w plebiscycie Gazety Krakowskiej. Rybna jako jedyna miejscowość z naszej Gminy została nominowana do tego tytułu. Informacje jak można zagłosować podane są na plakacie oraz na FB na stronie Rybna-wielkieodkrywaniemałopolski. Głosowanie do 7.09.

5. Płyta z pieśniami i piosenkami uwielbienia do nabycia w zakrystii. Dochód przeznaczony na Ignacjańskie Dni Młodzieży. Cena 20 zł.

6. Przedostatni tydzień wakacji – życzymy pogody, nade wszystko pogody ducha.