21. Niedziela Zwykła

poniedziałek – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła,

wtorek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela,

piątek – święto bł. Bronisławy, dziewicy.

2. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca.

Spowiedź Święta:

w Czułówku w czwartek od godz. 16.00 do 17.00

Msza Święta w piątek o godz. 19.00

w Przegini w czwartek od godz. 17.00 do 17.30.

Msza Święta w piątek o godz. 19.00

W Rybnej spowiedź w piątek od godz. 16.30 do 18.00.

Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w Rybnej w sobotę od godz. 9.00.

Chorych w Czułówku i w Przegini Duchownej odwiedzimy również w sobotę. Początek odwiedzin ok.  godz. 10.00.

3. W poniedziałek, 4. września, dzieci i młodzież rozpoczynają nowy rok szkolny.   Spowiedź dla dzieci i młodzieży na rozpoczęcie nowego roku szkolnego będzie połączona ze spowiedzią pierwszopiątkową. Bardzo prosimy uczącą się młodzież

i dzieci o skorzystanie z możliwości pojednania się z Bogiem w sakramencie pokuty w czwartek w kaplicach, albo w piątek w kościele parafialnym.

4. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo Pierwszej Soboty Miesiąca. O godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec wynagradzający Matce Bożej. Po Mszy św. modlić się będziemy w intencji rodzin oczekujących potomstwa.

5. Od  następnej niedzieli Msze Święte w Przegini Duchownej będą odprawiane o godz. 8.30 i o 16.00.