23. Niedziela Zwykła

środa – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła,

czwartek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego,

piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej,

sobota – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa.

2. W tym tygodniu odbędzie się spotkanie uczniów gimnazjum w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Uczniów klas trzecich zapraszamy na spotkanie: w piątek o godz. 15.15.

3. W sobotę o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy lektorów, ministrantów, bielanki oraz członków grupy młodzieżowej na ognisko rozpoczynające nowy rok formacyjny.

4. W sobotę na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy rodziców uczniów klas siódmych ze wszystkich szkól w parafii. Po Mszy św. obędzie się spotkanie dotyczące przygotowania uczniów do sakramentu bierzmowania.

5. Zapraszamy kandydatów na ministrantów na zbiórkę w sobotę o godz. 9.00. Zachęcamy chłopców wszystkich klas szkoły podstawowej do podjęcia posługi ministranta. Prosimy także rodziców o zmobilizowanie swych synów do podjęcia tej posługi.