25. Niedziela Zwykła

środa – wspomnienie św. Wincentego à Paulo, kapłana,

czwartek – wspomnienie św. Wacława, męczennika,

piątek – święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała,

sobota – wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła.

2. W tym tygodniu odbędą się spotkania młodzieży w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

w środę o godz. 15.15 – uczniowie klas 3. gimnazjum,

w piątek o godz. 19.00 – uczniowie klas 3. gimnazjum, uczący się poza Rybną,

w piątek o godz. 15.15 – uczniowie klasy 7. w Czułówku.

3.  Planujemy zorganizowanie pielgrzymki do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Sanktuarium Bożego Miłosierdzia oraz św. Jana Pawła II w Krakowie 14 października b.r. Koszt ok. 50 zł. Zapisy w zakrystii lub u Ks. Artura. Są jeszcze wolne miejsca. Zachęcamy do wzięcia udziału w pielgrzymce.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Już dzisiaj zachęcamy wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych, do licznego udziału w codziennej Mszy Świętej i w nabożeństwie różańcowym, które w naszym kościele będziemy odprawiali w niedziele o godz. 15.30, w dni powszednie po Mszy św., która rozpoczynać się będzie o godz. 17.00. Tych zaś, którym trudniej dotrzeć do kościoła, prosimy o wspólne odmawianie różańca w domach.