25. Niedziela zwykła

wtorek – wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa,

czwartek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana,

piątek – wspomnienie św. Wacława, męczennika,

sobota – święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

2. W sobotę, 29 września, na Mszę św. wieczorną zapraszamy rodziców uczniów klas drugich i trzecich gimnazjum, którzy rozpoczęli w tym roku szkolnym kolejny etap przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Po Mszy św.  odbędzie się spotkanie, w którym powinien wziąć udział przynajmniej jeden z rodziców ucznia.

3. Zbliża się czas Nawiedzenia obrazu Jezusa Miłosiernego. Chcemy nade wszystko przygotować się wewnętrznie do tego wydarzenia poprzez modlitwę i rekolekcje parafialne ( 4 – 7 X ).Natomiast zewnętrznym wyrazem przygotowania będą pamiątki i dekoracje. Pamiątką Nawiedzenia jest poświęcony obrazek Jezusa Miłosiernego wraz z Apostołami Miłosierdzia. Można go będzie zobaczyć i nabyć u młodzieży w przyszłą niedzielę. Młodzież będzie także rozprowadzała przez najbliższe niedziele materiały dekoracyjne.