26. Niedziela zwykła – 25 IX 2011 r.

wtorek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana,

środa – wspomnienie św. Wacława, męczennika,

czwartek – święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała,

piątek – wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła,

sobota – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.

2. Począwszy od jutra wieczorne Msze Święte w dni powszednie będą odprawiane o godz. 17.00.

3. W sobotę rozpoczyna się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Jak wielkie znaczenie ma ta modlitwa, podkreślał Ojciec Święty Jan Paweł II w Roku Różańca Świętego. Wypełniajmy testament Papieża-Polaka i chętnie bierzmy do ręki różaniec. Zwłaszcza, że o to samo ciągle w wielu objawieniach prosi sama Maryja.  Zachęcamy do udziału w codziennej Mszy Świętej połączonej z nabożeństwem różańcowym. A tych, którym trudniej jest dotrzeć do naszej świątyni, prosimy o wspólne odmawianie różańca w domach.

Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej, a w niedziele o godz. 15.30.

4. W sobotę podczas Mszy Świętej wieczornej zostaną poświęcone różańce dla dzieci z klas drugich całej parafii. Zapraszamy rodziców z dziećmi do kościoła parafialnego o godz. 17.00. Po nabożeństwie różańcowym odbędzie się zebranie rodziców  dzieci z klas drugich szkół podstawowych z naszej parafii przystąpią do pierwszej Komunii Świętej 13 maja 2012 r.