26. Niedziela Zwykła

poniedziałek – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów,

środa – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu,

czwartek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy,

sobota – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

2. Od jutra wieczorne Msze Święte w dni powszednie będą odprawiane o godz. 17.00.

3. Rozpoczynamy dziś miesiąc modlitwy różańcowej. Odmawiajmy różaniec indywidualnie i w rodzinach. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej, a w niedziele o godz. 15.30.

4. W środę na Mszę Świętą, Nabożeństwo Różańcowe i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszamy członków Żywego Różańca. Po nowennie będzie zmiana tajemnic różańcowych.

5. W tym tygodniu odbędą się spotkania młodzieży w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

w środę o godz. 15.15 – uczniowie klas 3. gimnazjum,

w środę o godz. 14.30 – uczniowie klasy 7. w Przegini Duchownej.

6.  W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca.

Spowiedź Święta:

w Czułówku w czwartek od godz. 15.00 do 16.00

Msza Święta w piątek o godz. 18.00

w Przegini w czwartek od godz. 16.00 do 16.30.

Msza Święta w piątek o godz. 18.00

W Rybnej spowiedź w piątek od godz. 15.30 do 17.00.

Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w Rybnej w sobotę od godz. 9.00.

Chorych w Czułówku i w Przegini Duchownej odwiedzimy również w sobotę. Początek odwiedzin ok.  godz. 10.00.

4. Sobotnie Nabożeństwo Różańcowe będzie połączone z Nabożeństwem Pierwszej Soboty.

8. W sobotę podczas Mszy Świętej wieczornej zostaną poświęcone różańce dla dzieci z klas trzecich całej parafii. Zapraszamy rodziców z dziećmi do kościoła parafialnego o godz. 17.00. Dzieci z klas trzecich szkół podstawowych z naszej parafii przystąpią do pierwszej Komunii Świętej 20 maja 2018 r.

9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 odprawimy procesję różańcową do pięciu ołtarzy. Procesja z różańcem będzie włączeniem się naszej wspólnoty parafialnej w inicjatywę „różaniec do granic”.

10. Uczestników  pielgrzymki do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Sanktuarium Bożego Miłosierdzia oraz św. Jana Pawła II w Krakowie prosimy o dokonanie wpłat, oraz uzupełnienie danych potrzebnych do ubezpieczenia najpóźniej do następnej niedzieli.

11. Uczniowie ze szkoły w Rybnej biorą udział w projekcie realizowanym przez Regionalne Centrum Wolontariatu. Po mszach świętych wolontariusze będą przeprowadzać sondaż na temat potrzeb mieszkańców Rybnej. Prosimy o pomoc uczniom w realizacji projektu i wyrażenie własnego zdania.