27. Niedziela Zwykła

poniedziałek – święto bł. Wincentego Kadłubka, biskupa,

piątek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana.

2. Dziś po Mszy św., która rozpoczyna się o godz. 11.30 odprawimy procesję różańcową do pięciu ołtarzy.  Z racji procesji różańcowej  nie będzie po południu nabożeństwa różańcowego.

3. W tym tygodniu odbędzie się spotkanie młodzieży w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

w piątek o godz. 15.15 – uczniowie klas 3. Gimnazjum.

4. Dzisiaj, już po raz 17. obchodzimy w całym kraju Dzień Papieski.  Chcemy  dołożyć swoją „cegiełkę” do budowy żywego pomnika Jana Pawła II, materialnie wspierając zdolną, lecz ubogą młodzież pochodzącą ze wsi i małych miasteczek. Ministranci naszej parafii czekają przy drzwiach kościoła ze specjalnymi skarbonkami. „Bóg zapłać” za składane ofiary.

5. Osoby wyjeżdżające na pielgrzymkę w najbliższą sobotę prosimy o punktualne stawienie się w wyznaczonych miejscach. Przeginia Duchowna (koło starej Kaplicy) o godz. 7.45. Czułówek (koło kaplicy) o godz. 7.50. Rybna – Nowy Świat o godz. 8.00 i  następnie pod kościołem.