28. Niedziela Zwykła

wtorek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika,

środa – święto św. Łukasza, ewangelisty,

piątek – uroczystość św. Jana Kantego, kapłana,

sobota – wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, biskupa.

2. W tym tygodniu odbędą się spotkania młodzieży w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Uczniów klas trzecich gimnazjum zapraszamy w środę na Mszę św. o godz.17.00,  oraz różaniec, który poprowadzą uczniowie. Po Nabożeństwie Różańcowym odbędzie się spotkanie.

W piątek o godz. 15.15 będą mieli spotkanie uczniowie klasy 7. z Rybnej,

3. W środę o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie członków Rady Parafialnej.

4. W zeszłą niedzielę, w Dniu Papieskim, Na fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zostało złożonych 1 904,50 zł. oraz 5 euro. Kwota ta została wpłacona na konto fundacji.   „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

5. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na poszerzenie cmentarza parafialnego.

6. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W zakrystii
i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki jednorazowe i roczne oraz na Msze Święte za zmarłych w oktawie Wszystkich Świętych. (Druki na wpisanie imion zmarłych wystawione są na bocznych ołtarzach).