29. Niedziela Zwykła

sobota – święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

2. W tym tygodniu odbędą się spotkania młodzieży w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Uczniów klas drugich gimnazjum zapraszamy w środę na różaniec  oraz różaniec, Po Nabożeństwie Różańcowym odbędzie się spotkanie.

W piątek o godz. 15.15 będą mieli spotkanie uczniowie klasy 7. w Czułówku.

W piątek o godz. 18.00 – uczniowie gimnazjum, uczęszczający do szkół poza Rybną.

3. W związku ze zmianą czasu letniego na zimowy począwszy od przyszłej niedzieli Msza Święta popołudniowa w Przegini Duchownej będzie odprawiana o godz. 14:00.

4. W przyszłą niedzielę wypada Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła. Po sumie wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu odśpiewamy hymn „Ciebie Boga wysławiamy”.

6. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki jednorazowe i roczne oraz na Msze Święte za zmarłych w oktawie Wszystkich Świętych. (Druki na wpisanie imion zmarłych wystawione są na bocznych ołtarzach).