29. Niedziela zwykła

poniedziałek – wspomnienie bł. Jana Pawła II, papieża.

2. Dzisiaj na godz. 15.30 zapraszamy dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami na nabożeństwo różańcowe i Mszę św. Przed nabożeństwem zostaną poświęcone i wręczone dzieciom różańce. Rodziców prosimy o przyniesienie wypełnionych deklaracji.

3. W październiku zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową. Nabożeństwa różańcowe są odprawiane w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej, która rozpoczyna się o godz. 17.00, a niedziele o godz. 15.30.

4. W tym tygodniu odbędą się spotkania uczniów gimnazjum w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Uczniów klas trzecich zapraszamy na spotkanie:

• Grupa chłopców w poniedziałek o godz. 16.00
  • Grupa dziewcząt w piątek o godz. 16.00

Uczniowie klas drugich będą mieli spotkania w następujących terminach:

• Grupa chłopców w środę o godz. 16.00
  • Grupa dziewcząt w czwartek o godz. 16.00.

5. W związku ze zmianą czasu letniego na zimowy począwszy od przyszłej niedzieli Msza Święta popołudniowa w Przegini Duchownej będzie odprawiana o godz. 14.00.

6. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki jednorazowe i roczne, oraz na Msze Święte za zmarłych w oktawie Wszystkich Świętych. (Druki na wpisanie imion zmarłych wystawione są na bocznych ołtarzach.)

7. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na spłatę kredytu zaciągniętego przez parafię na budowę plebanii, oraz na renowację głównego ołtarza.

8. W przyszłą niedzielę wypada uroczystość rocznicy poświęcenia kościoła.

Po sumie wobec  wystawionego  Najświętszego Sakramentu odśpiewamy hymn „Ciebie Boga wysławiamy”.