3. Niedziela Wielkanocna

wtorek – wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła,

środa – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej patronki Polski,

czwartek – wspomnienie św. Floriana, męczennika,

piątek – wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana,

sobota – święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba.

2. W środę  przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Porządek Mszy Świętych w tym dniu taki sam jak w każdą niedzielę. Weźmy udział w liturgii tej uroczystości, dopisując w ten sposób kolejną kartę miłości naszego Narodu do Maryi.

3. W środę na wspólny różaniec o godz. 15.30, wieczorną Mszę św. i nabożeństwo zapraszamy członków Żywego Różańca. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca.  Jest to dzień przebłagania, zwłaszcza przez przyjęcie Komunii Świętej wynagradzającej za grzechy nasze osobiste oraz całego świata.

Spowiedź Święta:

w Czułówku w czwartek od godz. 16.30  do 17.30

Msza Święta w piątek o godz. 19.00

w Przegini w czwartek od godz. 17.00 do 17.30

Msza Święta w piątek o godz. 19.00

W Rybnej spowiedź w piątek od godz. 16.30 do 18.00.

Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w Rybnej w sobotę od godz. 9.00.

Chorych w Przegini Duchownej i w Czułówku odwiedzimy również w sobotę. Początek odwiedzin ok.  godz. 10.00.

5. Zapraszamy do skorzystania z możliwości wyjazdu na rekolekcje wakacyjne. Zainteresowanych uczniów gimnazjum i szkól ponadgimnazjalnych prosimy o kontakt z księdzem Arturem.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji strażaków z OSP w Rybnej i ich rodzin.