3. Niedziela Wielkiego Postu

1.  Dziś o godz. 15.00 gorzkie żale z kazaniem pasyjnym, w piątek natomiast nabożeństwo drogi krzyżowej:

• dla dzieci o godz. 16.00
  • dla młodzieży o godz. 19.00
  • dla dorosłych o godz. 17.30

Znajdźmy czas, by uczestniczyć w tych nabożeństwach, by dzięki nim głębiej przeżywać tajemnicę męki, śmierci i zmartwychwstania naszego Pana i lepiej rozumieć Jego nieskończoną miłość do każdej i każdego z nas.

2. W przyszłą niedzielę nastąpi   zmiana czasu zimowego na letni. Od przyszłej niedzieli Msza Święta popołudniowa  w Przegini Duchownej  będzie odprawiana o godz. 16.00.

3. W związku z koniecznością uzupełnienia składu osobowego Rady Parafialnej zwracamy się z prośbą do wszystkich parafian o zgłaszanie kandydatów do Rady, czy to osobiście czy też wskazanie innej osoby, w zakrystii lub Kancelarii Parafialnej.