3. Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj przeżywamy odpust parafialny ku czci św. Kazimierza, królewicza. O godz. 11.30 uroczysta suma odpustowa. Dziś również kończymy w naszej parafii rekolekcje  wielkopostne, które  prowadził  Ks. Kazimierz Stelmach . Składamy serdeczne  – Bóg zapłać Księdzu Kazimierzowi za trud głoszenia Słowa Bożego i życzymy obfitości łask Bożych.

2. W środę na wspólny różaniec o godz. 16.30,  wieczorną Mszę św. i nabożeństwo zapraszamy członków Żywego Różańca. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

3. W piątek Droga Krzyżowa:

dla dzieci o godz. 16.00

dla starszych o godz. 17.30

dla młodzieży o godz. 19.00.

4. Ze względu na wczorajszą spowiedź wielkopostną chorych w marcu odwiedzimy z posługą sakramentalną wyjątkowo w najbliższą sobotę. Początek odwiedzin w Rybnej o godz. 9.00. W Przegini Duchownej oraz w Czułówku ok.  godz. 10.00.

5. Jutro  rozpoczniemy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne dla uczniów  gimnazjum i szkół podstawowych, które poprowadzi Ks. Mateusz Szymczyk, wikariusz w parafii św. Mikołaja w Krakowie.

Porządek rekolekcji:

Poniedziałek  05.03.

800 nauka rekolekcyjna dla uczniów gimnazjum

930 nauka rekolekcyjna dla klas V-VII

1130 nauka rekolekcyjna dla klas I – IV

Wtorek  06.03

800 nauka rekolekcyjna dla uczniów gimnazjum

930 nauka rekolekcyjna dla klas V-VII

1130 nauka rekolekcyjna dla klas I – IV

Środa 07.03

800 Spowiedź dla gimnazjum

Msza św. z nauką dla uczniów gimnazjum