3. Niedziela Zwykła

środa – święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła,

czwartek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa,

piątek – wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa,

sobota – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.

2. Od 22 do 29 stycznia w naszej archidiecezji będzie trwał Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. „Powszechnej”, gdyż w tym samym czasie podejmują ją wszystkie Kościoły chrześcijańskie. Uczyńmy wszystko, co w naszej mocy, aby każdego dnia wypełniać polecenie Pana Jezusa, abyśmy byli jedno! Nasza osobista komunia z Bogiem musi się przekładać na nasze relacje z wszystkimi bliźnimi, zwłaszcza z braćmi w tej samej wierze. W to wielkie nawoływanie Kościoła do jedności włączmy także nasze osobiste modlitwy. Niech będą one skromnym wkładem w dzieło ekumenizmu.

3.  W sobotę, 28 stycznia, z wizytą kolędową udamy się do tych rodzin, które w wyznaczonym terminie z różnych przyczyn nie mogły przyjąć kapłana. Początek odwiedzin o godz. 9.00. Pragnących przyjąć księdza przychodzącego do domu z Bożym błogosławieństwem prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub w Kancelarii Parafialnej.

4. Zapraszamy wszystkich kandydatów przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania (uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich gimnazjum) na spotkanie w sobotę. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 17.00.

5. Zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w wyjeździe rekolekcyjnym  w dniach od 10 do 12 lutego do Raby Wyżnej. Szczegóły i zapisy u Ks. Artura.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się koncert kolęd i pastorałek przygotowany przez młodzież i dzieci zespołu „ Kojsowioki” z parafii w Kojszówce, której proboszczem jest Ks. Grzegorz Stachowski, który był wikariuszem w naszej parafii. Na koncert  serdecznie zapraszamy.