31. Niedziela Zwykła

czwartek – Rocznica Poświecenia Bazyliki Laterańskiej,

piątek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła,

sobota – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa.

2. Do 8 listopada duszom w czyśćcu możemy ofiarować dar odpustu zupełnego za pobożne nawiedzenie cmentarza i zmówienie modlitwy w ich intencji, spełniwszy pozostałe zwykłe warunki odpustu, to znaczy: stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii Świętej, odmówienie modlitwy w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego. Do środy włącznie modlimy się też za zmarłych w naszym kościele  odmawiając różaniec połączony z wypominkami dzisiaj o godz. 15.30. W pozostałe dni o godz. 16.30.

3. W tym tygodniu odbędzie się spotkanie młodzieży w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

W piątek o godz. 15.30 będą mieli spotkanie uczniowie klas trzecich gimnazjum.

4. W piątek po Mszy św. o godz. 17.00 członkowie grupy młodzieżowej poprowadzą adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Zapraszamy wszytkach chętnych na wspólną modlitwę.