4. Niedziela Zwykła

środa – wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana,

piątek – święto Ofiarowania Pańskiego.

2. W tym tygodniu odbędą się spotkania uczniów klas drugich gimnazjum, w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

w środę o godz. 13.45 – grupa 1.

w środę o godz. 14.30 – grupa 2.

3. W piątek, 2 lutego, będziemy obchodzili święto Ofiarowania Pańskiego, w naszej polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. To pamiątka obrzędu, jakiemu zgodnie z żydowskim prawem w czterdziestym dniu po urodzeniu Pana Jezusa poddali się Maryja i Józef. Zanieśli Dzieciątko do Świątyni Jerozolimskiej, aby przedstawić Je Bogu i złożyć ofiarę. Tego dnia na uroczystą liturgię przyniesiemy świece zwane gromnicami. Zostaną one pobłogosławione, aby przez cały rok, a zwłaszcza w chwilach trwogi i cierpienia, przypominały nam o Jezusie – Światłości Narodów, który nieustannie oświeca drogi naszego życia.

Msze Święte w Rybnej o godz. 6.30, 9.00 i 17.00. W Przegini Duchownej oraz  w Czułówku  o godz. 18.00.

4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca.

Spowiedź Święta:

w Czułówku w czwartek od godz. 15.0 do 16.00

Msza Święta w piątek o godz. 18.00.

w Przegini w czwartek od godz. 16.00 do 16.30.

Msza Święta w piątek o godz. 18.00.

W Rybnej spowiedź w piątek od godz. 16.00 do 17.00.

Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w Rybnej w sobotę od godz. 9.00.

Chorych w Czułówku i w Przegini Duchownej odwiedzimy również w sobotę. Początek odwiedzin ok.  godz. 10.00.

5. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo Pierwszej Soboty Miesiąca. O godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec wynagradzający Matce Bożej. Po Mszy św. odprawimy nabożeństwo.

6. W środę o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie członków Rady Parafialnej.

7. Zapraszamy na jasełka przygotowane przez młodzież naszego gimnazjum dziś po Mszy Świętej, która rozpoczyna się o godz. 11.30.