5. Niedziela Wielkanocna

wtorek – święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, głównego patrona Polski.

2. W poniedziałek,  środę, czwartek i piątek o godz. 16.30 odbędą się próby liturgiczne dla dzieci przygotowujących się do 1. Komunii św. Bardzo prosimy rodziców o dopilnowanie, by wszystkie dzieci wzięły udział w próbach.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 dzieci z klas trzecich będą po raz pierwszy w pełni uczestniczyć w ofierze Mszy Świętej przyjmując  Komunię Świętą.

Dzieci przyjmujące ten sakrament gromadzą się wraz z rodzicami przed kościołem o godz. 11.15. Bardzo    prosimy    parafian,   którzy   zwykle    uczestniczą    we   Mszy  św. o godz. 11.30, a nie są krewnymi dzieci pierwszokomunijnych, by wzięli udział we Mszy św. o innej porze.

Spowiedź  przed   1. Komunią   Świętą   dla   dzieci,   ich   rodziców,    rodzin i chrzestnych będzie w sobotę  o godz. 9.00. O godz. 10.00 dzieci będą uczestniczyć w nabożeństwie, w czasie którego odnowią przyrzeczenia chrzcielne.

4. Zespól Placówek Oświatowych w Rybnej organizuje wyjazd dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej w dniach od 2 do 4 czerwca b.r. W programie pobyt w Poznaniu i Gnieźnie, oraz udział w czuwaniu młodzieży na Lednicy. Są jeszcze wolne miejsca. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Ks. Arturem.