5. Niedziela zwykła

poniedziałek– wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy,

wtorek – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy,

sobota – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.

2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Świętej wystawienie i adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Po Mszy Świętej o godz. 11.30 wystawienie i adoracja trwać będzie do wieczornej Mszy Świętej. O godz. 15.00, w godzinie Miłosierdzia, odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.45,  wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu, zostaną odprawione nieszpory.

3. W tym tygodniu odbędzie  się spotkanie młodzieży w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

w poniedziałek o godz. 14.30 – zapraszamy uczniów klasy 7. z Przegini Duchownej.

4. W piątek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na adorację przygotowaną i prowadzoną przez młodzież z naszej parafii.

5. Zmarł O. Łukasz Tadeusz Ryś, franciszkanin pochodzący z naszej parafii, ostatnie 23 lata posługujący w Kalwarii Pacławskiej. Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 6 lutego, o godz. 11.00 w Kalwarii Pacławskiej.