6. Niedziela Wielkanocna

środa – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych,

piątek – wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana.

2. Dzisiaj o godz. 10.00 dzieci z klas drugich będą po raz pierwszy w pełni uczestniczyć w ofierze  Mszy św. przyjmując Komunię Świętą. Rodzice dzieci w darze ołtarza ufundowali obrusy ołtarzowe do naszego kościoła parafialnego. Za dar składamy serdeczne Bóg zapłać. Przez cały tydzień dzieci pierwszokomunijne będą przychodzić do kościoła na Mszę Świętą i nabożeństwa majowe na godz. 18.00 w ramach tzw. „białego tygodnia”.

3. W przyszłą niedzielę o godz.10.00 dzieci z klas czwartych przeżywać będą pierwszą rocznicę Komunii Świętej. Próba liturgiczna dla dzieci z klas czwartych  odbędzie się w czwartek o godz. 18.00. Dzieci przyjdą na Mszę św. i nabożeństwo. Po nabożeństwie odbędzie się próba, oraz spotkanie z rodzicami.  Prosimy o obecność wszystkich dzieci, oraz ich rodziców. Spowiedź przed rocznicą Komunii Świętej będzie w sobotę o godz. 16.00.

4. W poniedziałek, 29 maja, o godz. 18.00 J.E. Ks. Bp Damian Muskus udzieli sakramentu bierzmowania uczniom klas trzecich gimnazjum. Spotkania liturgiczne dla kandydatów do bierzmowania odbędą się w środę i w piątek o godz. 18.30. Spowiedź przed uroczystością bierzmowania dla kandydatów,  ich rodzin i świadków bierzmowania w najbliższą  sobotę o godz. 16.00.

5. Zapraszamy wszystkie grupy parafialne (ministrantów i lektorów, członkinie scholii, grupę młodzieżową) na Mszę św. i ognisko w sobotę o godz. 18.00.