6. Niedziela Wielkanocna

wtorek – Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej.

2.  Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Świętej wystawienie i adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Po Mszy Świętej o godz. 11.30  adoracja trwać będzie do wieczornej Mszy Świętej. O godz. 15.00 odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia.

3. Nabożeństwa majowe ku czci NMP są odprawiane w naszym kościele parafialnym w niedziele i w dni powszednie po wieczornej Mszy św.

3. We wtorek, piątek i sobotę o godz. 16.30 odbędą się próby liturgiczne dla dzieci przygotowujących się do 1. Komunii św. Bardzo prosimy rodziców o dopilnowanie, by wszystkie dzieci wzięły udział w próbach.

4. Zapraszamy na pielgrzymkę do Torunia, Gdańska i Warszawy w dniach od 2 do 4 lipca. Koszt ok. 400 zł. W planie zwiedzanie Torunia i Gdańska, w Warszawie Muzeum Powstania Warszawskiego i grobu bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Zapisy od dziś w zakrystii.