7. Niedziela Wielkanocna

poniedziałek – święto św. Macieja, Apostoła,

środa – święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, głównego patrona Polski.

2.  W tym tygodniu odbędą się spotkania młodzieży w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

w piątek o godz. 15.15 – uczniowie klasy 7. z Rybnej.

w piątek o godz. 19.00 – uczniowie  gimnazjum, uczący się poza Rybną,

3. We wtorek i piątek o godz. 16.30 odbędą się próby liturgiczne dla dzieci przygotowujących się do 1. Komunii św. Bardzo prosimy rodziców o dopilnowanie, by wszystkie dzieci wzięły udział w próbach.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 dzieci z klas trzecich będą po raz pierwszy w pełni uczestniczyć w ofierze Mszy Świętej przyjmując  Komunię Świętą. Dzieci przyjmujące ten sakrament gromadzą się wraz z rodzicami przed kościołem o godz. 11.15. Bardzo    prosimy    parafian,   którzy   zwykle    uczestniczą    we   Mszy  św. o godz. 11.30, a nie są krewnymi dzieci pierwszokomunijnych, by wzięli udział we Mszy św. o innej porze. Część ławek w kościele zostanie wydzielona. Prosimy o pozostawienie ich wolnych  dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

Spowiedź  przed   1. Komunią   Świętą   dla   dzieci,   ich   rodziców,    rodzin i chrzestnych będzie w sobotę  o godz. 9.00.

O godz. 10.00 dzieci będą uczestniczyć w nabożeństwie, w czasie którego odnowią przyrzeczenia chrzcielne.

5. Zapraszamy na pielgrzymkę do Torunia, Gdańska i Warszawy w dniach od 2 do 4 lipca. Koszt ok. 400 zł. W planie zwiedzanie Torunia i Gdańska, w Warszawie Muzeum Powstania Warszawskiego i grobu bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Szczegółowy plan wywieszony jest w gablocie obok kościoła.

Zapisy  w zakrystii.