9. Niedziela zwykła

piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa,

sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Świętej wystawienie i adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Po Mszy Świętej o godz. 11.30  adoracja trwać będzie do wieczornej Mszy Świętej. O godz. 15.00 odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia.

3. Trwa oktawa Bożego Ciała. Po wieczornych Mszach Świętych i nabożeństwie czerwcowym odprawiamy procesję eucharystyczną wokół kościoła. Również dzisiaj procesja zostanie odprawiona po wieczornej Mszy Świętej. W czwartek, na zakończenie oktawy, zostaną pobłogosławione wianki.

4. W środę na wspólny różaniec o godz. 17.30, wieczorną Mszę św.  nabożeństwo i procesję zapraszamy członków Żywego Różańca. Po procesji zmiana tajemnic różańcowych.

4. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.  Ze względu na uroczystość nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. Planowana pielgrzymka do Torunia, Gdańska i Warszawy nie odbędzie się ze względu na niewystarczająca ilość chętnych.