O stronie

Witamy na oficjalnej stronie internetowej Parafii św. Kazimierza w Rybnej.

Serwis został uruchomiony z myślą o tych wszystkich, którzy szukają bieżących informacji na temat naszej parafii, chcą zapoznać się z godzinami Mszy św. i nabożeństw oraz czasem pracy kancelarii parafialnej. Na stronie ponadto będzie można znaleźć cotygodniowe ogłoszenia duszpasterskie oraz intencje.

To jest pierwsza odsłona serwisu, więc nie wszystko musi działać tak jak powinno ;)

W przypadku wykrycia błędów zarówno merytorycznych jak i technicznych prosimy o kontakt mailowy z administratorem serwisu: webmaster[‘{at}’]parafiarybna.malopolska.pl

Osoby chcące pomóc w rozwijaniu serwisu zapraszamy do współpracy.

Dokumenty, grafiki, zdjęcia i inne pliki tworzące serwis parafiarybna.malopolska.pl są własnością Parafii św. Kazimierza w Rybnej o ile nie zostały oznaczone inaczej.

Zawartość ww. stron, oraz innych publikacji autorstwa Parafii św. Kazimierza w Rybnej podlega prawom autorskim Parafii św. Kazimierza w Rybnej.

Prawa autorskie artykułów należą do ich autorów.

Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Parafią św. Kazimierza w Rybnej.