Ogłoszenia Duszpasterskie - 14 III 2010

4. Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej wystawienie i adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Po sumie adoracja trwać będzie do Gorzkich Żalów.

2. W piątek, 19 marca, obchodzić będziemy uroczystość świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i opiekuna Jezusa. W związku z tą uroczystością w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.  Święty Józef jest patronem kaplicy w Przegini Duchownej. W tym dniu o godz. 17.00 zostanie odprawiona w Przegini Msza Święta odpustowa.

3. W piątek Droga Krzyżowa:

• dla dzieci o godz. 16.00
  • dla starszych o godz. 17.30
  • dla młodzieży o godz. 19.00.

4. W tym tygodniu odbędą się katechezy dla młodzieży gimnazjalnej przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania:

• klasa II, grupa 1. w środę o godz. 15.30
  • klasa II, grupa 2. w czwartek o godz. 15.30
  • klasa II, grupa 3. w piątek o godz. 15.30
  • klasa III, grupa 1. we wtorek o godz. 15.30
  • klasa III, grupa 2. w środę o godz. 15.30
  • klasa III, grupa 3. w piątek o godz. 15.00

5. Prenumeratorów miesięcznika „Familia” prosimy o odbiór kolejnego numeru w zakrystii.