Pielgrzymka Służby Liturgicznej i Bielanek do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie na Mszę Krzyżma Świętego – Wielki Czwartek 5. IV. 2012

5 kwietnia połączone siły Ministrantów, Lektorów i Bielanek z Czułówka i Rybnej, pod opieką ks. Leszka i ks. Jarka, wyruszyły na coroczną Pielgrzymkę Służby Liturgicznej i Ruchu Światło – Życie do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie. W każdy wielkoczwartkowy poranek, w jednym z wskazanych kościołów diecezji, pod przewodnictwem biskupa ordynariusza, gromadzą się kapłani i młodzi ludzie, aby uczestniczyć w Mszy Krzyżma Świętego (w czasie tej mszy świętej biskup błogosławi oleje chorych i katechumenów oraz poświęca krzyżmo). Oto kilkadziesiąt zdjęć z naszego wyjazdu.