Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

czwartek– święto św. Andrzeja, Apostoła.

2. Dzisiejsza uroczystość, ustanowiona przed ponad 90 laty encykliką papieża Piusa XI Quas primas, stanowi zwieńczenie roku liturgicznego, podczas którego przeżywamy całe misterium zbawcze. Uwielbiamy Pana Boga i dziękujemy Mu za dzieło stworzenia i odkupienia. Uwielbiamy i składamy dzięki za Jego wcielenie, śmierć i zmartwychwstanie. Przez chrzest święty uczestniczymy w tym misterium i poddajemy się królewskiej władzy Jezusa Chrystusa, który pragnie nas wszystkich zjednoczyć w swoim królestwie prawdy, pokoju i zbawienia.

3. W tym tygodniu odbędzie się spotkanie młodzieży w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

W poniedziałek o godz. 14.30 będą mieli spotkanie uczniowie klasy 7. w Przegini Duchownej.

4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca.

Spowiedź Święta:

w Czułówku w czwartek od godz. 15.00 do 16.00

Msza Święta w piątek o godz. 18.00

w Przegini w czwartek od godz. 16.00 do 16.30.

Msza Święta w piątek o godz. 18.00

W Rybnej spowiedź w piątek od godz. 16.00 do 17.00.

Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w Rybnej w sobotę od godz. 9.00.

Chorych w Czułówku i w Przegini Duchownej odwiedzimy również w sobotę. Początek odwiedzin ok. godz. 10.00.